Agencja SEM / SEO SEMPIREwww.sempire.pl

Pozycjonowanie stron w SEMPIRE - docieraj do większej liczby klientów w interencie


https://www.sempire.pl/

SEMPIRE

Zajmujemy się planowaniem i wdrażaniem kampanii reklamy online. Jako najlepsza agencja SEO skutecznie zwiększamy widoczność stron w wyszukiwarkach. Naszą specjalnością jest pozycjonowanie organiczne oraz prowadzenie kampanii linków sponsorowanych AdWords. Doskonale wiemy, że pierwszym krokiem do sukcesu jest strategia marketingowa, dlatego do jej opracowania przykładamy szczególną wagę. Nasz Klient otrzymuje opiekuna projektu, który informuje go o prowadzonych działaniach. Planowanie kampanii zawsze rozpoczynamy od poznania oczekiwań. Następnie analizujemy branżę i specyfikę produktu lub usług. Dopiero na tej podstawie wdrażamy rozwiązania reklamowe.

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych

Agencja SEMPIRE posiada duże doświadczenie w pozycjonowaniu. Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych firm, blogów, rozbudowanych portali oraz sklepów internetowych. Nasi eksperci przygotowują zestaw najlepiej dopasowanych fraz kluczowych, zajmują się zoptymalizowaniem strony pod kątem wymogów SEO, budują bazę linków oraz monitorują uzyskiwane wyniki. Dbamy, aby wyniki były trwałe, a podjęte działania wpisywały się w wymogi stawiane przez Google. Gwarantujemy skuteczne pozycjonowanie, cena kampanii jest uzależniona od branży, konkurencji i innych czynników indywidualnych.

Google Adwords - postaw na natychmiastową widoczność strony www w Google

Pracownicy Agencji SEMPIRE posiadają certyfikaty Google AdWords. Doskonale znamy narzędzia ułatwiające opracowywanie strategii reklamowej, dobór fraz kluczowych, przygotowanie przykuwających uwagę komunikatów oraz stały monitoring (ilość kliknięć, konwersja itp.). Płatne kampanie w Google doskonale sprawdzą się do promocji asortymentu sklepów internetowych. Taką formę reklamy polecamy m.in. do pozycjonowania regionalnego czy promocji towaru sezonowego (kampanie pozwalają ustalić harmonogram oraz sezon wyświetlania komunikatów).

Poznaj słabe strony serwisu - wykonaj Audyt SEO pozycjonowania

Przeprowadzamy audyty SEO na zlecenie web deweloperów, programistów, działów marketingowych czy firm korzystających z usług pozycjonowania, które chcą sprawdzić skuteczność podjętych wcześniej działań. Co to audyt SEO oferowany przez Agencję SEMPIRE? Usługa obejmuje wnikliwą analizę witryny pozwalającą ustalić czynniki mogące zwiększyć widoczność adresu w Google. Audyty SEO kierujemy zarówno w stronę osób zamawiających w naszej firmie pozycjonowanie stron internetowych, jak i Klientów zewnętrznych.

Publikacja wartościowych treści z Content Marketingiem

Agencja SEMPIRE prowadząca działania z zakresu reklamy online poleca usługę content marketingu. Co to jest marketing treści? Tego typu działania polegają na publikacji treści przydatnych dla użytkowników stron lub sklepów internetowych, co pozwala zwiększyć zaufanie do marki jako do eksperta w swojej dziedzinie, zbudować społeczność wokół strony oraz podnieść wyniki pozycjonowania. Zajmujemy się publikacją artykułów (poradniki, artykuły sponsorowanie, wypowiedzi eksperckie) oraz ikonografik i webinarów.

SEO i SEM prosto od specjalistów

Jako specjaliści ds. marketingu internetowego, którzy posiadają szereg certyfikatów, najnowszą wiedzę i doświadczenie z zakresu reklamy prowadzimy szkolenia dla firm oraz osób, które chcą poznać nowe technologie. Polecamy kurs SEO, szkolenia z zakresu reklamy sponsorowanej (SEM), szkolenia z Google Analytics oraz Google AdWords. Promowanie stron internetowych nie ma przed nami tajemnic, a swoją wiedzą chętnie dzielimy się z innymi zapewniając konsultacje obejmujące obszar SEM i SEO.

Strategia marketingowa z SEMPIRE

Agencja SEMPIRE opracowuje i wdraża strategie reklamy internetowej. Jeżeli interesuje Cię skuteczna promocja strony internetowej w wyszukiwarce Google doskonale trafiłeś. Nasi specjaliści przygotują indywidualną strategię, skutecznie zwiększą widoczność adresu, co może przełożyć się bezpośrednio na wizerunek marki oraz zwiększone zainteresowanie usługami lub produktami. Pozycjonowanie stron www z Agencją SEMPIRE to zarówno promocja na frazy ogólne lub regionalne, jak i możliwość uzyskania pierwszych miejsc w Google na słowa kluczowe z tzw. długiego ogona.

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Telefon: +48613332211
Dąbrowskiego 77A
60-529Poznań
wielkopolskie


Otwarte:
Pon. - Pią. 8:00-16:00